Teslimat ve İade Koşulları

Teslimat

Aniij, ürün portföyünde satışa sunduğu ürünlerinin stoklarını kendi bünyesinde tutmaktadır.

Aniij ürünleri, müşterilerimize UPS ile gönderilmektedir. Siparişleriniz en geç 2 iş günü içinde (resmi tatiller ve hafta sonları hariç) kargoya verilmektedir. Kargo şirketi satın aldığınız ürünü siparişte belirttiğiniz adrese teslim eder. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, 2. kez dağıtıma çıkar, yine adreste bulunmamanız durumda kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç iş günü içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Aniij olarak sizlere daha hızlı ve etkili hizmet verebilmemiz için teslimat sırasında ürünleri kontrol etmenizi ve herhangi bir hasar durumunda (ezilme, yırtılma, açılma, ıslanma, vb.) kargo yetkilisine tutanak tutturarak hasarlı ürünlerin iadesini sağlamanızı rica ediyoruz. Tutanak tutulmaması durumunda, kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımız için size ürün bedelini iade edemiyoruz. Bu sebeple, ürününüzü teslim alırken bu konuya hassasiyet göstermenizi önemle belirtmek isteriz.

İade Koşulları

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek isterseniz, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde, ürünle alakalı iade ve/veya değiştirme talebinizi web sitemizdeki İletişim bölümündeki info@aniij.com.tr mail adresine iade etmek istediğiniz ürün ve iade etme sebebinizi belirten bir mail atmanız gerekmektedir.

İnternet sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde ürün değişimi, sadece beden ve renk değişimleri için geçerlidir. Beden ve renk değişimi dışında, değişim talebinde bulunduğunuz ürünümüzü iade edebilir, sonrasında dilerseniz www.aniij.com.tr adresinden tekrar sipariş verebilirsiniz. İade sadece satın alınan ürün elinize geçtikten sonra 14 gün içerisinde kabul edilmektedir. 14 günü geçen taleplerde iade işlemi yapamamaktayız.

İade veya değişim onay e-postası size ulaştıktan sonra, ürünü size gönderilen tüm fatura kopyaları ile beraber "Av. Süreyya Ağaoğlu Sok. 40/3 Teşvikiye ? 34365 Şişli / İstanbul" adresine, UPS ile RR7400 Aniij müşteri kodunu kullanarak geri gönderiniz. Çalıştığımız kargo şirketi dışında iade ve değişim gönderiminizi yapmanız durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.

Satın alınan ürün faturası bir kurum adına kesildiyse iade sırasında ilgili kurumun fatura miktarı kadar iade faturası kesmesi gerekmektedir.

İadeler ve değişimler size gönderilen orijinal kutu veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün değişimi yapılamaz, iade alınamaz ve bedeli iade edilemez.

Ürün değişimi ve iadesi yapılan ürün tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır. Ürün iadesinin onaylanması durumunda, iade tutarınız, ürün bize ulaştıktan sonraki 10 iş günü içerisinde ürünü satın alırken kullandığınız kredi kartına iade edilecektir. Ürün değişiminin onaylanmaması durumunda, ürün en geç 2 iş günü içerisinde adresine gönderilecektir.

Sipariş İptali

Siparişinizin iptali için info@aniij.com.tr e-posta atabilirsiniz. Eğer siparişiniz kargoya verilmediyse, siparişiniz e-postada belirttiğiniz sipariş iptal talebine göre iptal edilecektir. Eğer siparişiniz kargoya verildiyse, iade prosedürü işletilecektir.